Dárkové poukazy

Chcete obdarovat své blízké, přátele či známé a stále nemůžete nic najít? Přemýšleli jste již o dárkovém poukazu do beauty salonu papilio?

Jak ženy, tak i muži ocení, když jim bude dopřáno jemné péče. Služby beauty salonu, to není pouze líčení nebo lakování nehtů - na své si zde mohou přijít také muži. Například služby jako čištění pleti, masáž obličeje, pedikúra a masáž nohou, mohou být pěkným dárkem pro vašeho přítele, tatínka, bratra, kamaráda ...

Dárkový poukaz

Beauty salon papilio nabízí dárkový poukaz 2 možností:

  • Poukaz na úkon
    Pokud nechcete, aby na Vašem dárku byla uvedena částka, je možné zakoupit si poukaz na určitý úkon. Služby, které si pro tento účel "předplatíte" budou všechny na poukazu vypsány (případně můžete darovat více poukazů na jednotlivé úkony). Nejste tedy ničím omezeni ve výběru, můžete si libovolně nakombinovat jakékoliv služby z nabídky salonu.

  • Poukaz na částku
    Chcete někomu darovat poukaz do beauty salonu, ale nevíte, co z nabídky služeb by tento člověk využil nebo chtěl? Darujte tedy poukaz znějící na částku - v salonu složíte částku bez určení služeb. Tento údaj bude uveden na poukazu a obdarovaný si poté může v rámci Vámi "předplacené" sumy čerpat jakékoliv služby z nabídky salonu.

Pro více informací se můžete zastavit přímo v salonu papilio